banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Oferujemy bardzo szeroki asortyment różnego rodzaju opakowań, między innymi; torby papierowe, materiałowe i foliowe, kartony, oraz foliopaki. Opakowania są idealnym nośnikiem logotypu Twojej firmy. Możesz przesłać do nas dowolną grafikę, hasło reklamowe czy logotyp, aby utworzyć unikalne opakowanie. Własne opakowania to nie tylko jedno z działań promocyjnych, to także podstawa tworzenia zaufania i wizerunku do Twojej firmy.


Nie zapominamy o akcesoriach ważnych w branżach handlu i logistyki, czyli tam, trzeba zadbać o właściwe opakowanie produktów gotowych do wysłania. U nas znajdziecie samoprzylepne taśmy pakowe, z nadrukowanymi informacjami (np. Ostrożnie szkło), oraz z możliwością wydrukowania swoich wzorów. Produkujemy wszystkie gadżety niezbędne do pakowania wysyłek: opakowania, taśmy pakowe, etykiety samoprzylepne, folie stretch oraz inne towary eksploatacyjne.


Jako wytwórca etykiet samoprzylepnych sprzedajemy duży wybór naklejek papierowych w na rolkach, w różnych rozmiarach i objętościach. Sprzedawane u nas etykiety możesz zadrukować samodzielnie lub zlecić to do naszej drukarni etykiet samoprzylepnych. Zależy nam, żeby każdy klient został fachowo i na czas. Stawiamy na jakość naszych produktów, zwłaszcza w przypadku etykiet długowiecznych, ponieważ w pełni rozumiemy wymagania  klientów.


Opakowania to przede wszystkim próba zabezpieczenia produktów do wysyłki, a w przypadku sklepów stacjonarnych - torby zakupowe. Spersonalizowane opakowania mogą sprawić, że nasza firma zyska na promocji i będą przyczyną do postrzegania jako ciekawszej. Opakowanie z ładnym nadrukiem lub taśma pakowa przykuwająca wzrok interesującym wzorem czy nośnym hasłem spowoduje, że nasza firma będzie mocniej zapamiętana. W obecnych czasach oraz wysokiej konkurencji, tylko podejście do klienta na wysokim poziomie, zadbanie o łatwe zakupy oraz fajne doświadczenia, sprawią, że to właśnie nasza firma będzie wyróżniona na tle innych podobnych sklepów.


Dbamy o to, by dopasowywać nasz asortyment do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktowania się z nami przez telefon, mailowo lub poprzez chat. Każda sugestia odnośnie branży opakowań i naklejek samoprzylepnych pozwalają nam nieustannie polepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze