banner seokod.pl

Plewa Systemy Kominowe

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Budynek bez systemu grzewczego? Trudno to sobie wyobrazić. 

No a skoro musi być system grzewczy, należy zadbać o odpowiednio dopasowany system kominowy, czyli taki, który właściwie będzie działał. Firma PLEWA oferuje uniwersalne kominowe systemy ceramiczne, niepodatne na działanie zimna. Takie rozwiązanie zapewni Ci spokój i gwarancję na długi czas.

Takie systemy kominowe są cieńsze niż tradycyjne kominy. Są one o wiele bardziej rozwinięte i umożliwiają łatwiejszy montaż. 

Ponadto, doskonale sprawdzą się one przy różnych urządzaniach. Na przykład, w naszej ofercie znajduje się system, który można przyłączyć do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym sklepie znajdziesz systemy na kilka rodzajów paliw: m.in.: olej opałowy czy drewno. Ich maksymalna temperatura może osiągnąć w nim 400°C. Kolejny typ systemów przeznaczony jest do pieców w których można palić paliwa stałe, gaz oraz olej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można usuwać spaliny w wysokiej temperaturze.

Drugi rodzaj dostosowany jest z kolei do kotłów z zamkniętą komorę spalania. Mogą one działać z wieloma urządzeniami. Każdy z tych rodzajów w ofercie firmy PLEWA odporny jest w dodatku na duże skoki temperatury. Co więcej, nasz system kominowy umożliwia bezpieczeństwo użytkowania. Zapewnia odporność na ogień i kwasy. Co więcej, nie ulega on również procesowi rdzawienia. Dodatkowo znajdziesz u nas systemy, z gwarancją na wiele lat. Nie zagraża im wysoki poziom wilgoci, na który są zwyczajnie odporne. W związku z tym, że powoli stygną, przez długi czas utrzymuje się ciepło w domu.

W zestawie się znajdują m.in. rury, płyty przykrywające oraz odrębne części, które umożliwiają odpowiednie zmontowanie. Oprócz systemów kominowych sprzedajemy akcesoria , które mogą okazać się przydatne, m.in.: nasady kominowe oraz szalunki tracone. Wszystkie części spełniają wymogi instytutów naukowych

Odwiedź witrynę firmy Plewa i sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeśli potrzebujesz doradztwa, napisz do nas. Odpowiemy Ci najszybciej, jak się da.

Podobne wpisy

Komentarze