banner seokod.pl

Pierścienie tensorowe

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

Sklep Tensorowe.pl ma w asortymencie pierścienie tensorowe, generatory i różdżki. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy także na naszą stronę www w celu pogłębienia swoich informacji na temat pierścieni tensorowych.


Celem pierścieni tensorowych było wykorzystanie energii subtelnych i przyspieszenie zmian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. W zależności od typu pierścienia – realna staje się dynamizacja procesów w wyselekcjonowanym z obszarów swojego życia, zaczynając od zdrowia, po przemian osobistych oraz finansowe. Reguły odnoszące się do delikatnej energii da się zrównać z ideami fizyki kwantowej, łamiące czas oraz dystans. Oznacza to, że człowiek może kierować obiegiem tej energii za pomocą zamiaru i, że reakcja jest realna także na dużą odległość. Jasno wynika z tego, iż nie trzeba mieć na sobie pierścienia, żeby się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie złączyć, by poprawiał nasze świadome reakcje.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe mogą być przyrządem użytkowanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, ułatwiając w ten sposób połączenie technologii z duchowością, oraz podkreślając obecny w świecie Natury – dualizm. Matryca Energetyczna to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), zostało one przedstawione przez Richarda Bartletta, umożliwiające oddziaływać na wszelakie aspekty naszego egzystowania. Użytkowanie z tego pola morficznego o olbrzymim potencjale informacyjnym daje możliwość przemiany używanych do wzorów fizycznych, miłosnych, finansowych a także stanów umysłu i emocjonalnych. 

Podobne wpisy

Komentarze